Schaatsen met de SportCie

Schaatsen met de SportCie
Datum:  donderdag 10 januari 2019

De tweede tentamenweek begint al bijna, dus genoeg reden om heel even ergens anders aan te denken: Schaatsen met Mens! Lekker zonder stress opwarmen na het schaatsen met warme chocolademelk met slagroom.. Klinkt goed toch?
Ga dus donderdag 10 januari mee met de SportCie naar de Jaap Edenbaan in Amsterdam en daag je medestudenten uit! Hét moment om je inner Sven of Ireen te showen. En als je er nou niks van bakt, ga gewoon lekker mee voor de gezelligheid! 

Wat: Schaatsen met de SportCie
Wanneer: donderdag 10 januari
Waar: Jaap Edenbaan, Radioweg 64, Amsterdam
Tijd: verzamelen om 16.00
Toegangsprijs: 4 euro

Heb je geen schaatsen? Geen probleem, deze kan je daar huren. Dit kan vanaf 6 euro bovenop de toegangsprijs. Geef dit aan bij je inschrijving!

Schrijf je nu in op de inschrijflijst in de Mens-kamer of stuur een mailtje naar sportcie@mens-vu.nl! Geef daarbij aan of je schaatsen wilt huren en welke schoenmaat je hebt.

Sponsoren

Sponsor chupitos