Outdoor Lasergamen

Outdoor Lasergamen
Datum:  woensdag 31 oktober 2018

De tentamenweek komt er aan... Misschien iets wat nog belangrijker is: Na deze heftige week kan jij, met de SportCie, mee gaan lasergamen! Het belooft een groot spektakel te worden. Elkaar helemaal afmatten en alle opgekropte frustraties van de afgelopen week kunnen eruit worden geschoten! Een tip: neem jouw studiegenootjes mee! Hoe meer mensen er aanwezig zijn, des te meer jij er kan uitschakelen. Natuurlijk weten wij dat jij het dit het liefst bij een aantal professoren had willen doen, maar zo'n studiegenootje kan op z'n tijd ook wel op je zenuwen werken ;-). 

Dit wil jij toch zeker niet missen?! Wij hopen jullie op woensdag 31 oktober te zien!

Wat: Outdoor Lasergamen

Wanneer: Woensdag 31 oktober om 12.30

Waar: Tom Schreursweg 8, Amsterdam

Prijs: €20,- voor 2x30 minuten lasergamen

Schrijf je vóór 24 oktober in op de inschrijflijst of mail naar sportcie@mens-vu.nl! Let op: inschrijven = betalen!

Sponsoren

Sponsor chupitos