Nieuws

Anti-Corona ActiviteitenCompetitie #ACAC

15 mei 2020

[English below] !WIN EEN GELD PRIJS AAN MENS TEGOED! De Activiteitencommissie  komt met leuk nieuws, vanaf 25 mei zal er een online challenge komen. Hoe leuk!!! En je kan er ook nog is mens tegoed mee winnen!!! Hoe doe je mee vraag je je nou af? Simpel, klik hier om je aan te melden!

Simpel als dat, en je kunt je in schrijven gedurende de hele challange. Deze zal van dus 25 mei tot 25 juni duren. Elke week zullen er nieuwe opdrachten online worden gezet (op fb en insta) die voor maar 1 week gelden. Elke opdracht kan vanaf thuis worden gedaan met je groepje die kan verschillen in grote van 1 tot 4 mensen.  Je mag zelf beslissen welke challenges je wil doen. Na die week komen er nieuwe opdrachten tot de 25ste waarbij de winnaar de 26ste bekent wordt gemaakt. 

Wat heb je te missen. Blijf in contact met je vrienden van je studie, doe leuke opdrachten en maak kans op Mens tegoed. Schrijf je nu in!!!!

!WIN A PRIZE: MENS-MONEY!

The activity commitee has something new! May 25th there will be an online challenge for multiple weeks! The prize? Mens-money! How do you  enroll? It is easy: click here to fill in the form! It is as simple as that. The whole challenge will take place from the 25th of may till the 25th of june. Every week we will place new challenges. The challenges should be completed within the week. Every challenge can be done from home in a group (1-4 persons). You can decide for yourself which challenges you want to do!  The winner will be announced on the 26th of june! Stay in contact with friends  through this challenge and win a prize! What have you got to lose?