Zoektocht naar nieuw bestuur: sollicitatieperiode geopend!

Zoektocht naar nieuw bestuur: sollicitatieperiode geopend!

20 september 2022

Lieve leden,

Wij zijn alweer op zoek naar het volgende bestuur der studievereniging Mens! De sollicitatieperiode is vanaf vandaag (19 september 2022) geopend! Een bestuursjaar geeft je de mogelijkheid om je steentje bij te dragen aan de vereniging, jouw ideeën uit te voeren om de vereniging te verbeteren én jezelf buiten je studie nog verder te ontwikkelen en uit te dagen. 

Meer informatie over de verschillende functies is hier te vinden op de website en op de posters in de Mens-kamer, deze worden de komende weken ook op de sociale media geplaatst. Kom daarnaast vooral naar de bestuurs-interesselunch op vrijdag 7 oktober. Hier kan je vrijblijvend van het huidige bestuur horen waarom zij het bestuur in zijn gegaan, hoe het gaat en wat ze ervan vinden. Natuurlijk kun je ook altijd een van de huidige bestuursleden aanspreken als je vragen hebt.

Heb je interesse in een functie binnen het bestuur? Mail dan uiterlijk vrijdag 28 oktober 2022 jouw CV en sollicitatiebrief naar sollicitaties@mens-vu.nl 

Met vriendelijke groet, 
De SollicitatieCommissie 2023

Karlijn Lugtenberg (Bestuur 2022), Stan Meinders (Bestuur 2019) en 
Jasmijn Rootlieb (Algemeen Lid)