Zoektocht naar bestuur XXIV

Zoektocht naar bestuur XXIV

20 september 2023

Lieve leden,

Wij zijn alweer op zoek naar het volgende bestuur der studievereniging Mens! De sollicitatieperiode is vanaf volgende week dinsdag (26 september) geopend! Een bestuursjaar geeft je de mogelijkheid om je steentje bij te dragen aan de vereniging, jouw ideeën uit te voeren om de vereniging te verbeteren én jezelf buiten je studie nog verder te ontwikkelen en uit te dagen. 

Meer informatie over de verschillende functies is hier te vinden op de website en op de posters in de Mens-kamer, deze worden de komende weken ook op de sociale media geplaatst. Kom daarnaast vooral naar de bestuurs-interesselunch op 3 oktober. Hier kan je vrijblijvend van het huidige bestuur horen waarom zij het bestuur in zijn gegaan, hoe het gaat en wat ze ervan vinden. Natuurlijk kun je ook altijd een van de huidige bestuursleden aanspreken als je vragen hebt.

Heb je interesse in een functie binnen het bestuur? Mail dan uiterlijk vrijdag 20 oktober jouw CV en sollicitatiebrief naar sollicitaties@mens-vu.nl 

Met vriendelijke groet, 
De SollicitatieCommissie 2023

Anouk Reilink (Bestuur 2023), Isabel Schrijvers (Bestuur 2020) en 
Lucas Eveleens (Algemeen Lid)